namai Reitingai 2014 m. Sočio olimpinės komandos medalio įvertinimas (galutinė medalio įskaita)

2014 m. Sočio olimpinės komandos medalio įvertinimas (galutinė medalio įskaita)

Olimpinių komandų medalių reitingaiXXII žiemos olimpinėse žaidynėse Sočyje Rusijos komandai pavyko užfiksuoti iškovotų apdovanojimų skaičiaus rekordą. Pirmą kartą po SSRS žlugimo Rusijos rinktinė dalyvavo 1994 m. Olimpinėse žaidynėse Lilehameryje ir iškovojo 23 medalius. 20 metų tai buvo geriausias mūsų rezultatas, kurį pavyko aplenkti tik šiemet.

Na, kaip išsidėstę „Baltojoje“ olimpiadoje dalyvaujančių šalių komandos galutinėje įskaitoje, mūsų šiandienos Sočio 2014 m. Olimpinės komandos medalių įvertinimas.

10. Prancūzija (auksas - 4, sidabras - 4, bronza - 7)

PrancūzijaPrancūzijos sportininkai paėmė auksą biatlono, snieglenčių ir laisvuoju stiliumi. Rezultatyviausias rinktinės narys buvo Martinas Fourcade'as, kuris biatlone iškovojo 2 aukso medalius ir vieną sidabrą.

9. Austrija (auksas - 4, sidabras - 8, bronza - 5)

AustrijaAustrai yra iškovoję olimpinį auksą biatlono, šuolių su tramplinais, kalnų slidinėjimo ir rogučių sporto varžybose. Visi Austrijos rinktinės apdovanojimai slidinėjimo šaliai buvo įteikti sunkiai.

8. Baltarusija (auksas - 5, sidabras - 0, bronza - 1)

BaltarusijaBaltarusiai iškovojo 3 aukščiausio lygio apdovanojimus biatlone ir 2 laisvuoju stiliumi. Olimpiadoje ypač pasižymėjo biatlonininkė Daria Domračeva, kuri iš žaidynių atims 3 aukso medalius.

7. Šveicarija (auksas - 6, sidabras - 3, bronza - 2)

ŠveicarijaŠveicarijos sportininkai iškovojo auksą lygumų slidinėjimo, snieglenčių ir kalnų slidinėjimo srityse. Slidininkas Dario Cologna surinko daugiau nei kiti, kurie gavo 2 aukščiausio lygio apdovanojimus. Šveicarijos moterų ledo ritulio rinktinė žaidynėse iškovojo bronzos medalį.

6. Vokietija (auksas - 8, sidabras - 6, bronza - 5)

VokietijaVokiečiai paėmė auksą kalnų slidinėjimo, šiaurietiško kombinuoto bėgimo, šuolių su šuoliais ir rogučių rungtyje. Kamuoliukas iš Vokietijos Tobiasas Arltas, Natalie Heisenbergas, Felixas Lochas ir Tobiasas Wendlas turi po 2 aukščiausio lygio olimpinius medalius.

5. Nyderlandai (auksas - 8, sidabras - 7, bronza - 9)

NyderlandaiOlandai visus sužavėjo savo čiuožimo įgūdžiais. Būtent šioje disciplinoje sportininkai iš Olandijos iškovojo 6 aukso medalius. Keturis kartus nacionalinės komandos nariai užėmė visą podiumą - vyrų 10 000, 5000 ir 500 metrų, taip pat 1500 metrų moterų varžybose.

4. JAV (auksas - 9, sidabras - 7, bronza - 12)

JAVAmerikiečiai gavo aukščiausią apdovanojimą kalnų slidinėjimo, snieglenčių, laisvo stiliaus ir šokių ant ledo srityse. Moterų ledo ritulio komanda žaidynėse iškovojo sidabro medalį.

3. Kanada (auksas - 9, sidabras - 10, bronza - 5)

KanadaKanadiečiai iškovojo auksą bobslėjaus, garbanojime, laisvuoju stiliumi, ledo ritulyje ir greitojo čiuožimo trumposiose trasose rungtyse. Pažymėtina, tačiau ne vienas šios komandos sportininkas yra iškovojęs daugiau nei vieną medalį.

2. Norvegija (auksas - 11, sidabras - 5, bronza - 10)

NorvegijaNorvegai buvo stipriausi biatlono, šiaurietiško kombinuoto bėgimo, lygumų ir kalnų slidinėjimo varžybose. Slidininkai Maritas Bjergenas ir Jorgenas Graabakas, taip pat biatlonininkai Ole Einaras Bjerndalenas ir Emilis Svendsenas gavo po 2 aukso medalius.

1.Rusija (auksas - 13, sidabras - 11, bronza - 9)

RusijaRusai tapo pirmaisiais bobslėjaus, skeleto, snieglenčių, dailiojo čiuožimo, biatlono ir treko trasose. Pagrindinės dabartinės olimpiados žvaigždės buvo Viktoras Anas, pelnęs 3 aukso apdovanojimus, taip pat Tatjana Volossozhar ir Maximas Trankovas, du kartus žengę aukščiausią pakylos laiptelį.